Producenci
Regulamin
Właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem http://vaper.pl
jest firma:
 
CreaMedia Dawid Olejniczak
wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem  NIP 888-272-93-50, REGON 340400414
Numer konta bankowego: 
mBank
58 1140 2004 0000 3902 7514 8108

 

Regulamin sklepu internetowego Vaper.pl

1. Sklep internetowy vaper.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet, w związku z tym zamówienia są przyjmowane przez stronę vaper.pl, a także telefonicznie pod nr telefonu: 796 286 076. Nie ma możliwości odbioru osobistego.

2. Wysłanie zamówienia jest równoznaczne z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach ewidencji sprzedaży wyłącznie przez Vaper.pl. Zgody na przetwarzanie takich danych wymaga Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833). Sprzedawca nie udostępnia danych osobowych Nabywców podmiotom trzecim w celu ich przetwarzania i wykorzystywania na potrzeby marketingowe.

3. Vaper.pl dokłada starań, aby opisy i dane techniczne dostępnych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Sklep nie odpowiada jednak za błędne podanie parametrów i właściwości towaru lub nagłą ich zmianę dokonane przez producenta. Zdjęcia produktów mogą nieznacznie odbiegać od oryginałów, a wszelkie znaki zastrzeżone o ile takie wystąpią na zdjęciach, są jedynie graficznym ozdobnikiem i nie stanowią oferty produktów oznaczonych tym znakiem.  

4. Wszystkie produkty oferowane w sklepie internetowym Vaper.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

5. a)
W przypadku braku towaru w magazynie w chwili realizacji zamówienia produkt jest sprowadzany od producenta. W takiej sytuacji klient zostanie poinformowany o najbliższym możliwym terminie realizacji zamówienia lub zaproponowany zostanie towar zastępczy. Zamówienie może zostać anulowane na prośbę klienta.

b) W przypadku braku danej pojemności płynu, zamówionej przez klienta, obsługa sklepu www.Vaper.pl pakuje i wysyła płyny pakowane w inne pojemności, tak aby sumaryczna pojemność w zamówionym smaku się zgadzała.

6. Wszystkie ceny podane na stronach sklepu internetowego są cenami brutto (zawierają podatek VAT 23% (chyba że w opisie produktu zaznaczono inaczej))

7. Ceny podane w sklepie internetowym są ważne tylko w ofercie internetowej.

8. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego; stanowią jedynie zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

9. Zamówiony przez Nabywcę towar dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, Poczty Polskiej lub paczkomatów InPost.

10. Towar wysyłany i dostarczany jest tylko w dni robocze (od poniedziałku do piątku).

11. Koszty dostawy:
 

 

PONIEWAŻ DUŻA CZĘŚĆ NASZEGO ASORTYMENTU POSIADA DELIKATNE ELEMENTY A TAKŻE SZKLANE OPAKOWANIA, DO KOSZTÓW PRZESYŁKI DOLICZANE JEST ZABEZPIECZENIE TOWARU NA CZAS TRANSPORTU.

ZAKUP „za pobraniem”  kurier DHL 15zł (pakowanie + wysyłka)
Kurier DHL (dostarczenie następnego dnia roboczego, przy zamówieniach do godziny 14)

ZAKUP „za pobraniem” Paczkomaty InPost 13zł (pakowanie + wysyłka)

 

ZAKUP „na przelew” lub "Płatności Shoper"

Kurier DHL (dostarczenie następnego dnia roboczego, przy wpłacie do godziny 14), 12,50zł (pakowanie + wysyłka)

Wysyłka Listem poleconym priorytetowym, 10zł (pakowanie + wysyłka)

Paczkomat 12zł (pakowanie + wysyłka)

12. Formy płatności:
        Przelew na konto –
        1. Na podstawie "zamówienia" należy wpłacić należność za towar na konto:  mBank  58 1140 2004 0000 3902 7514 8108
        2. Zamówiony towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu przelewu.
 
        Płatności online -
        1. Płatności dokonuje się poprzez "Shoper Płatności", które umożliwiają zautomatyzowany proces zapłaty online za zakupione towary na nasze konto zintegrowane z Płatnościami Shoper.
        2. Zamówiony towar zostanie wysłany niezwłocznie po dokonaniu płatności w tym systemie.

        Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
       

        Pobranie –  

        1. Zamówiony towar zostanie wysłany w przeciągu 24 godz. od złożenia zamówienia.
         2. Klient płaci kwotę zamówienia kurierowi podczas odbioru paczki lub płaci w paczkomacie InPost.

13. W przypadku złożenia zamówienia przekraczającego kwotę 5000 PLN netto, sklep Vaper.pl zastrzega sobie możliwość ograniczenia sposobu płatności przez zażądanie przedpłaty całości wartości zamówienia.

14. Nabywca zobowiązany jest do sprawdzenia jakości przesyłki, tj. stanu taśm firmowych i zabezpieczających oraz samego opakowania. Jeśli stwierdzono uszkodzenie mechaniczne, należy sporządzić protokół w obecności kuriera i dokonać odpowiednich adnotacji.

15. Zwrot towaru - zgodnie z obowiązującym prawem, Nabywca zawierający umowę poza salonem sprzedaży ma prawo odstąpienia od umowy kupna towaru w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia zamówionego towaru. Dotyczy to wyłącznie klientów indywidualnych.

 

Akceptacja postanowień niniejszego regulaminu równoznaczna jest w skutkach z poinformowaniem nabywcy o prawie odstąpienia od umowy w powyższym terminie. Korzystając z prawa odstąpienia od umowy, Nabywca zobowiązany jest odesłać na własny koszt towar wraz z pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy wskazując numer rachunku bankowego, na które ma być zwrócona kwota ceny produktu. Kwotę 100% ceny produktu zwracamy na podane konto bankowe po otrzymaniu podpisanego dokumentu korygującego. Koszty transportu nie podlegają zwrotowi.

16. Zwrot jest możliwy tylko wtedy, gdy towar znajduje się w stanie nienaruszonym
17. Zwrotowi nie podlegają poniesione przez Nabywcę koszty przewozu i odesłania towaru.
18. Koszty odesłania towaru pokrywa Nabywca.
19. Reklamacje Nabywcy rozpatrywane są w trybie i na zasadach określonych w ustawie z dnia 27 lipca 2002 r. - o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego. W przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z umową Nabywca ma prawo żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają poniesienia przez Sprzedawcę nadmiernych kosztów. W takim przypadku, gdy Sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie lub gdy naprawa albo wymiana naraziłyby Nabywcę na znaczne niedogodności, Nabywca ma prawo zgłoszenia roszczenia o stosowne obniżenie ceny albo odstąpić od umowy.

20. W przypadku stwierdzenia przez Nabywcę niezgodności towaru z umową, Nabywca uprawniony jest do nadania towaru na adres sklepu internetowego Vaper.pl Ul . Zbiegniewskiej 77 ,87-800 Włocławek. Nabywca zobowiązany jest odesłać niezgodny z umową towar firmą kurierską, którą do niego został wysłany wraz z pisemnym żądaniem z tytułu niezgodności towaru z umową. W sytuacji skorzystania z usług innego przewoźnika koszty dostarczenia towaru obciążają nabywcę.

21. Sprzedawca zwraca Nabywcy koszty związane z przesłaniem towaru niezgodnego z umową, w terminie 3 dni licząc od dnia rozpatrzenia i uwzględnienia roszczeń Nabywcy z tytułu niezgodności towaru z umową.

22. Jeżeli w wypadku niezgodności towaru z umową, nie będzie możliwa wymiana towaru (np. z uwagi na wyczerpanie asortymentu danego towaru), Sprzedawca zaoferuje inny, dostępny towar o tożsamych parametrach, po wyrównaniu ewentualnej różnicy cen, bądź zwróci równowartość jego ceny.

23. Istnienie uprawnień Nabywcy z tytułu jego niezgodności z umową (wadliwości towaru) wobec Sprzedawcy nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień z tytułu gwarancji. Zgłoszenie żądań z udzielonej nabywcy gwarancji odbywa się na warunkach określonych w opisie przedmiotu dostępnym na stronie internetowej.

 

23.1 Terminy gwarancji:

 

1) na akumulatory udzielana jest gwarancja 3 miesiące od daty zakupu, chyba że w opisie danego przedmiotu napisano inaczej,
2) Na ładowarki udzielana jest gwarancja 12 miesięcy od daty zakupu.
 
24. Akceptując powyższy regulamin, zakładający konto zgadza się na otrzymywanie e-maili informujących o zmianach statusu zamówień przez niego składanych, a także e-maili informujących go o aktualnościach i promocjach w sklepie Vaper.pl
 

25. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www
.Vaper.pl

 

oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

26. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl